Солокузня має величезний досвід виготовлення кованих виробів — вже 12 років! Поєднуючи досвід і професіоналізм набутий за довгі роки праці, ми впевнено рухаємося вперед, постійно удосконалюємо і розширюємо виробництво. Ковалі, зварювальники, слюсарі, художники та інші працівники кузні мають величезний стаж роботи в даній сфері. Креативний підхід, вишуканий дизайн, точність виконання поставлених завдань ставлять наші вироби поза конкуренцією. Широка апаратна база і сучасні інструменти дозволяють виготовляти ковку будь-якого розміру, складності та конфігурації. Більш детально про послуги, які надає наша кузня, можна дізнатися на сторінці "ПОСЛУГИ".

Замовлення виконуються за черговістю їх надходження. Інформацію про терміни виготовлення виробів та їх вартість можна отримати, надіславши повідомлення на пошту або зателефонувавши на один із номерів (098) 171-38-37, (096) 472-54-63. Про ціни можна також дізнатися на сторінці "ЦІНИ". Ціни на ковку можуть бути знижені в залежності від об'єму Вашого замовлення. Якщо Ви наш постійний клієнт — знижка гарантована!

Для ковалів, зварювальників, художників та інших працівників кузні, які в пошуках роботи, ми завжди готові запропонувати взаємовигідні умови співпраці за достойну плату. Гарантуємо офіційне працевлаштування, повний пакет соціальних послуг, 5-денний робочий тиждень та безкоштовне проживання. Дзвоніть/пишіть нам і ми обов'язково запропонуємо Вам роботу в нашій кузні!

Солокузня — надійний партнер для кожного замовника! Ставши нашим клієнтом Ви неодмінно переконаєтесь в цьому. Найрізноманітніша ковка, яку тільки можна уявити і відтворити на папері, буде окрасою Вашого дому та його околиць. Ми втілимо всі ваші найзаповітніші мрії в життя!